*MIESZKANIE W STYLU LOFT, BLISKO JEZIORA, CENTRUM*

Mieszkanie na sprzedaż
335 000,00 PLN , Pow. 62,70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
62,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Michałowo , Hieronimowska
Rok budowy:
1989
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
194002
Cena za m2:
5 342,90 PLN
Mieszkanie o powierzchni 62,7m2, położone w Centrum w Michałowie. Lokal świeżo po remoncie, utrzymany w stylu loft, co nadaje mu nowoczesny i przestronny design. Doskonała lokalizacja sprawia, że wszędzie jest blisko, a tuż za rogiem znajduje się malownicze jezioro, idealne miejsce na relaks i rekreację.

Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze budynku, posiada przestronny balkon, . Składa się z trzech pokoi, w tym dwóch sypialni, co czyni je idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi. Dodatkowym atutem jest pralnia, co zwiększa komfort codziennego funkcjonowania. Wnętrze jest w pełni wyposażone, co oznacza, że nowi mieszkańcy nie będą potrzebować dodatkowego wkładu własnego.

Rozwinięta Komunikacja - PKS
Liczne udogodnienia, takie jak restauracje, szkoły, przedszkola, żłobki, basen, fitness, apteka, sklepy spożywcze itp.

Miesięczny czynsz wynosi 860 złotych
To doskonała oferta dla tych, którzy cenią sobie spokojną okolicę, bliskość natury oraz wygodę życia w pełni wyposażonym mieszkaniu.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację.

Przemysław Kraśko
Doradca ds. Nieruchomości
A-Zet Nieruchomości
tel. 728943773

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oznacza to, że prezentowane informacje mają jedynie charakter ogólny i nie są wiążące. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą.

A-Zet Nieruchomości jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisu.